OPC UA Desteğİ İle Donanımsız Haberleşme İmkanı

arya platformu OPC UA desteği sayesinde fabrikanızda bulunan ve bu protokolü destekleyen tüm makinelerden / cihazlardan ek donanım maliyeti gerektirmeden veri toplama olanağı sunuyor.

Farklı Yapılara Uygun Platform Mİmarİsİ Seçeneklerİ

arya üç farklı yapıda sunulabilir: arya CLOUD (bulut özelliği), arya ON-SITE (işletmenizin yerel sunucusunda çalışma özelliği) ve arya EDGE (makineye en yakın cihazda çalışma özelliği). Esnek yapısı ile arya, işletmenizin gereksinimlerine en uygun yapıdaki çözümü sağlayabilir.

Tak - Çalıştır Kolaylığı

arya AGENT kodunu seçtiğimiz uygun veri toplama cihazının içine yerleştirdikten sonra saha ziyaretine ihtiyaç dahi kalmıyor. Dilerseniz cihazı tarafınıza kargo ile gönderebiliriz ve sistemi kolaylıkla kendiniz aktive edebilirsiniz.


Telekom Sevİyesİnde Verİ Güvenlİğİ

arya platformuna geliştirilmeye başlandığı ilk günden bu yana veri güvenliği konusunda önemli yatırımlar yapıldı. Telekom firmalarının güvenlik standartlarına göre tasarlanmış olan platformumuz, x509 sertifikasına ve ISO 27001 belgesine sahiptir.


Büyük Verİ Depolama Esneklİğİ

aarya, petabayt boyutunda veriyi depolama ve analiz etme özelliğine sahip şekilde geliştirilmiştir. Platformumuz her gün yüz milyonlarca veri noktasını analiz etme kabiliyetini bulundurmaktadır.


İleri Sevİye Verİ Analİzlerİne Uygun Altyapı Tasarımı

arya tamamen bir endüstriyel IoT (nesnelerin interneti) platformu olarak geliştirilmiş olup içinde bulundurduğu özellikler açısından makine öğrenmesi ve yapay zeka algoritmalarının kolayca entegre edilip çalıştırılabildiği bir teknik altyapı sunmaktadır.