Kendi platformunuzu oluşturun.

Açık kaynakları kullanabileceğiniz, tüm yazılım dilleri ve frameworkler ile uyumlu olan ve diğer uygulamalarla senkronize çalışabilen platformumuz sayesinde, verilerinizi size dayatılan seçenekler yerine kendi isteklerinize göre derleyip, istediğiniz noktaya çekme ve dağıtma özgürlüğüne sahip olabilirsiniz.

Geleceğe hükmedin.

Bugün Türk Telekom’un da akıllı şehir projelerini üzerinde yürüttüğü platformumuz, herhangi  bir bulut sisteminin sunduğu özelliklerden çok daha fazlasını sahiptir. Yeni teknolojileri takip edip, endüstri için faydalı olacak tüm özellikleri platformumuza dahil ederek yaşayan ve kendini geliştiren bir yapıyı sizlere sunuyoruz.

Sunucu cihaz arası haberleşme kolaylığı.

En çok kullanılan yatay ve dikey haberleşme protokollerinin yanı sıra, mevcut eski sistemlerinizin de yer aldığı, pek bilinmeyen diğer protokolleri de yazılım çözümlerimizle birlikte platformumuza dahil ederek makinelerinizde veya üretim hatlarınızdaki tüm noktalardan veri toplama imkanı sunuyoruz.

Veri depolamada inovatif ve güvenli çözümler.

Verilerinizi bulut üzerinde, lokal olarak çalışan fiziksel bir sunucuda veya bu iki yapının birleşimi hibrit bir çatı altında güvenli bir depolama alanında tutun. Yapacağınız uygulamalar için ölçeklenebilir, yüksek performanslı ve artırılabilir depo alanı opsiyonlarıyla birlikte kullandığınız alan kadar ödeyin.

Esnek çalışma ortamı.

Microsoft Azure, Amazon Web Services gibi bulut platformlarıyla kolayca bağlantı kurabileceğiniz, ERP, MRP, BPM gibi yönetim bilgi sistemi sağlayıcılarından veri çekebileceğiniz, makinelerinizden, sistemlerinizden veya saha personeli tarafından girilen verileri tek noktada toplayabileceğiniz esnek bir çalışma ortamına sahip olun. Bireylere veya çözüm ortaklarına bağlı değil verilere bağlı bir yapı oluşturun.

Sadece Türkiye değil, tüm dünya ayaklarınızın altında olsun.

Dünyanın ayrı lokasyonlarında sağladığımız veritabanı, sunucu destekleriyle birlikte tüm fabrikalarınızı veya işletmelerinizi birbirine bağlayın.

Bulut platformunun ötesinde.

Arya’yı sadece bulut çözümü olarak düşünmeyin. İsteğe bağlı olarak lokalde çalışma yapısını da desteklemesi sayesinde bilgileriniz güvende ve erişilebilir olsun.

Endüstri 4.0 dünyasının kapısını aralayın.

Sadece veri toplama, depolama veya görselleştirme çalışmaları yapmakla kalmayın. Toplanan verileri anlamlandıracağınız, üretim süreçlerini iyileştirip geliştireceğiniz, performans izleme ve verimlilik çalışmaları yapabileceğiniz bir platforma sahip olun.

Her şey tek çatı altında.

İstediğiniz bütün özelliklerden faydalanarak firmanızın bütün dijitalizasyon çalışmalarını tek çatı altında toplayabilir, Arya platformundan takip edip yönetebilirsiniz.

Her Dili Konuşuyoruz.

Firmanızda kullandığınız makine tipi, sistem yapısı ve platform farketmeksizin Arya her türlü yapıya entegre olup uyum içinde çalışabilir.

(0212) 290 29 29

Maslak Mahallesi Dereboyu Cad. Meydan Sok. Beybi Giz Palaza No:1, Kat 2, D: 2, D:3, 34398 Sarıyer

  • YouTube
  • Instagram
  • Twitter