digiterra-yeni-device-manager-1

MINT

MINT, Digiterra tarafından endüstriyel makine üreticisi firmalara özel olarak geliştirilmiş bir üründür. Bu ürün ile birlikte makineciler, aktif çalışmakta olan ve yeni üretecekleri tüm maki­ nelerini akıllı hale getirebilirler. Digiterra’nın platformu üzerinden anlık olarak izleme ve ileri seviyede Kestirimci Bakım gibi analitik uygulamaları ile katma değeri yüksek çözümler sunma şansına sahip olurlar.

Üretici firmalar bu sayede kendi giderlerini azaltmanın yanı sıra, müşterilerine MINT’i bir hizmet olarak sağlayarak, kazançlarının artırılmasını sağlayabilirler.

MINT, müşteri tabanınız için daha fazla verimlilik ve güvenilir hizmet sağlayacak şeffaflık yaratır. Müşterileriniz için daha fazla değer yaratmak amacıyla yeni ve mevcut sistemlerden veri toplamak, düzenlemek, raporlamak ve bunlara yanıt vermek için bulut temeliniz olarak Digiterra IoT Platformunu kullanın. MINT Uygulaması, esas olarak OEM’ler veya diğer çözüm sağlayıcılar için tasarlanmıştır ve müşterilere ekipmanı izlemenin ve ekipman telemetri verilerine anında erişim elde etmenin bir yolunu sunar.

digiterra-yeni-device-manager-2

Neler Katar?

  • Allows proactive response to abnormal equipment conditions instead of complete system breakdowns. Streamlining repair efforts can avoid unnecessary scheduled maintenance.
  • Knowing whereabouts of your machines geographically and knowing their states in real time allows you to improve production and customer service planning.
  • Data collected from the machines in the field is used to uncover potential design flaws and to provide feedback to your R&D team.
  • Providing customers with access to instant supply chain information can give them the ability to make better business decisions.