Hakkımızda

Digiterra, 2018’de kurulmuş bir yazılım start-up’ıdır. Digiterra platformunun ilk sürümü, 2 yıllık geliştirmenin ardından 2013’ün sonlarında piyasaya sürülmüştür. Benzer projeler yaparak birikmiş yaklaşık 20 yılı aşkın multi-disipliner (çok sayıda bilimsel alan) uzmanlık Digiterra platformuna akmıştır. Platform, Türkiye’deki en büyük 500 şirket de dahil olmak üzere bugüne kadar çok sayıda gerçek hayat projesinde kullanılmıştır.

 

Digiterra platformunu, her düzeyde IT (Bilişim Teknolojisi) bilgisine sahip kişilerin IoT (Nesnelerin İnterneti)’nin gücünden yararlanmalarına ve kurumun ölçeklenebilirlik ihtiyacına yanıt vermelerine yardımcı olmak için düşük kodlu/kodsuz uygulama etkinleştirme platformu olarak oluşturduk. Digiterra IoT Platformu, bir ila milyonlarca bağlı cihazın sorunsuz entegrasyonu için, veri toplamayı veri görselleştirme ve uç bilgi işlem özellikleriyle birleştirmektedir.

 

Digiterra platformu bugün piyasadaki en gelişmiş IoT geliştirme platformlarından biridir ve bizim için onu ortaya çıkmakta olan Nesnelerin İnterneti piyasasında diğer hizmet sağlayıcılara, sistem bütünleyicilerine (entegratörlerine), bağlı ürün şirketlerine, OEM’lere ve son kullanıcılara sunmanın zamanı gelmiştir.

 

Faaliyetlerimizi LinkedIn hesabımızdan takip edebilirsiniz.