Endüstriyel IoT için hızlı uygulama geliştirme platformu

Digiterra IoT Platformu, kuruluşların uygulamaları etkin bir şekilde oluşturmasına ve milyonlarca cihaza güvenli bir şekilde ölçeklenen çözümler oluşturmasına olanak tanıyan bir uygulama etkinleştirme platformudur. Bileşenler, bağlı ve bağlı olmayan cihazlardan gelen gerçek zamanlı verileri özel son kullanıcı deneyimlerine dönüştürmek için sorunsuz bir şekilde birlikte çalışır. Sektörde farklılık gösteren ve son kullanıcıları, OEM’leri ve donanım firmalarını, sistem entegratörlerini içeren müşterilerimiz için IoT çözümü oluşturmayı sağlıyoruz. Platformumuz, MES, ekipman izleme, dinamik planlama ve tahmine dayalı analitik dahil olmak üzere birçok kullanım durumu için endüstriyel uygulama temelleri sağlar. Digiterra’nın tüm bileşenleri; Edge Compute’dan Son Kullanıcı Deneyimlerine kadar, verileri özel IoT çözümlerine dönüştürmek için birlikte çalışır.

null

OPC UA Desteği ile Donanımsız Haberleşme İmkanı

Digiterra platformu OPC UA desteği sayesinde fabrikanızda bulunan ve bu protokolü destekleyen tüm makinelerden / cihazlardan ek donanım maliyeti gerektirmeden veri toplama olanağı sunuyor.

null

Büyük Veri Depolama Esnekliği

Digiterra platformu, petabayt boyutunda veriyi depolama ve analiz etme özelliğine sahip şekilde geliştirilmiştir. Platformumuz her gün yüz milyonlarca veri noktasını analiz etme kabiliyetini bulundurmaktadır.

null

Tak - Çalıştır Kolaylığı

 AGENT kodumuzu seçtiğimiz uygun veri toplama cihazının içine yerleştirdikten sonra saha ziyaretine ihtiyaç dahi kalmıyor. Dilerseniz cihazı tarafınıza kargo ile gönderebiliriz ve sistemi kolaylıkla kendiniz aktive edebilirsiniz.

null

Telekom Seviyesinde Veri Güvenliği

Digiterra platformuna geliştirilmeye başlandığı ilk günden bu yana veri güvenliği konusunda önemli yatırımlar yapıldı. Telekom firmalarının güvenlik standartlarına göre tasarlanmış olan platformumuz, x509 sertifikasına ve ISO 27001 belgesine sahiptir.

null

Farklı Yapılara Uygun Plattform Mimarisi Seçenekleri

Digiterra platformu üç farklı yapıda sunulabilir:Digiterra platformu CLOUD (bulut özelliği), Digiterra platformu ON-SITE (işletmenizin yerel sunucusunda çalışma özelliği) ve Digiterra platformu EDGE (makineye en yakın cihazda çalışma özelliği). Esnek yapısı ile Digiterra platformu, işletmenizin gereksinimlerine en uygun yapıdaki çözümü sağlayabilir.

null

İleri Seviye Veri Analizlerine Uygun Altyapı Tasarımı

Digiterra platformu tamamen bir endüstriyel IoT (nesnelerin interneti) platformu olarak geliştirilmiş olup içinde bulundurduğu özellikler açısından makine öğrenmesi ve yapay zeka algoritmalarının kolayca entegre edilip çalıştırılabildiği bir teknik altyapı sunmaktadır.