ÇÖZÜMLERİMİZ

Yatay ve Dikey Entegrasyon

Endüstri 4.0 çalışmalarının temelini oluşturan yatay ve dikey entegrasyon, daha sonrasında yapılacak veri anlamlandırma çalışmalarına kadar giden süreçte ilk basamaktır.

Dijital İkiz

Fabrikanızın tamamının veya seçilen belirli üretim birimlerinin sanal dünyada bir kopyasını oluşturabilir, verileri gerçek zamanlı görüntüleme, performans iyileştirme gibi çalışmalarda kullanabilirsiniz.

Öngörüsel Bakım

Üretim süreçlerindeki sapmaları önceden tahmin ederek kalite standartlarını yüksek tutabilir, bu sapmaların sebeplerini tespit ederek aksama gerçekleşmeden müdahale edebilirsiniz.

Ürün Takip Yönetim Sistemi

Uygun cihaz ve uyarlanabilir algoritma çözümlerimiz ile ürünlerinizin lokasyonlarını gerçek zamanlı olarak takip edebilir, olası kayıpların önüne geçebilirsiniz.

Makine Öğrenmesi ve Yapay Zeka Çözümleri

İleri veri bilimi analizleri ile süreçlerdeki insan ve makine hatalarını minimuma indirerek tesis verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Tahminsel Simülasyon

Üretim hattında yapmak istediğiniz değişikliklerin yaratacağı etkileri simülasyon üzerinde test ederek zaman ve para kaybı yaşamadan doğru kararlara ulaşabilirsiniz.

(0212) 290 29 29

Maslak Mahallesi Dereboyu Cad. Meydan Sok. Beybi Giz Palaza No:1, Kat 2, D: 2, D:3, 34398 Sarıyer

  • YouTube
  • Instagram
  • Twitter